Eaton Bussmann NH-01 125A 125NHG01B
Több, mint 200 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
NH-01 125A 125NHG01B BUSSMANN Eaton
Névleges áram
125 A
Névleges feszültség
500 V
Szélesség méret
29,6 mm
Hosszúság méret
135 mm
Névleges feszültség AC
500 V
Mélység
0 mm