MOS 12-28VDC/5VTTL relé 8937930000 Weidmüller
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Szilárdtest-relék, 12 V DC...28 V DC, Varisztor, Polaritás-felcseréléssel szembeni védelem , 1 Záróérintkező (TTL), 5 V TTL, 50 mA, Csavaros csatlakoz