Morek szakadófejes kábelsaru Al/Cu 16-95mm2 12kV 1xAl csavar M12 MSLL0951A12
2 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Termék adatok
Szélesség méret
25 mm
Hosszúság méret
65 mm
Magasság méret
38 mm
Gyártó neve
Morek IT OÜ
EAN
Gyártó címe
Pärnu mnt. 160j, Tallinn 11318, Észtország
Gyártó elérhetősége
morek@morek.ee
Gyártó
Morek
Kivitel
Gyártó/Márka
Morek
Mélység
0,038 mm