Morek BREAK25 (70x42x24mm) Géles kábelösszekötő IP68 MBG0025A24
4 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Termék adatok
Kivitel
gél
Szélesség méret
70 mm
Hosszúság méret
42 mm
Magasság méret
24 mm
Gyártó neve
Morek IT OÜ
EAN
Gyártó címe
Pärnu mnt. 160j, Tallinn 11318, Észtország
Gyártó elérhetősége
morek@morek.ee
Gyártó
Morek
Kivitel
Gyártó/Márka
Morek
Mélység
0,024 mm