Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Lexium Lezárólap 50db VW3L10000N50 Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
90 mm
Hosszúság méret
135 mm
Magasság méret
50 mm