Legrand Nemo96 KRNEMOHDLE190 IME HDLe sülly. multifunkciós mérő Rogowski tekerccsel 190mm RS485
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
IME NEMO 96 HDLe süllyesztett multifunkciós Mérő Rogowski tekerccsel 190mm RS485 KRNEMOHDLE190 Legrand
Termék adatok
Szélesség méret
96 mm
Hosszúság méret
96 mm
Magasság méret
74 mm
Gyártó neve
Legrand Zrt.
EAN
Gyártó címe
6600 Szentes, Ipartelepi út 14.
Gyártó elérhetősége
vevoszolgalat@legrand.hu
Gyártó/Márka
Legrand
Mélység
74 mm