LED Mennyezeti lámpa 1260lm 4000K 18W mozgásérzékelővel ORO-MARS-18W-DW-MIC 5902533194599
Több, mint 10 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Termék adatok
Magasság méret
58 mm
Átmérő méret
330 mm
Gyártó neve
LED-POL
EAN
Gyártó címe
4031 Debrecen Köntösgát sor 1-3
Gyártó elérhetősége
info@daniella.hu
Névleges feszültség
220 - 240 V
Gyártó
LED-POL
Kivitel
Védettség
IP20
Gyártó/Márka
Mélység
0 mm