Schneider Electric Harmony XB4 - ZB4BG4F022 - Kulcsos választókapcsoló működtetőfej
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Kulcsos választókapcsoló működtetőfej ZB4BG4F022 Schneider
Ez a választókapcsoló fej a Harmony XB4 vezérlő- és jelzőegységek sorozatának különálló eleme, fém, 22 mm átmérőjű. Krómozott fém kerettel rendelkezik. Kulccsal működtethető gombokkal van ellátva. Könnyen kombinálható a Harmony érintkezőblokkok sorozatával a vezérlési funkciók széles választékának elvégzéséhez. 2 pozícióban tartható, 90°-ban. Az IP66 / IP67 / IP69 / IP69K szabványnak köszönhetően ütésálló, porálló, vízálló és rezgésálló, így ideális a durva környezetben való működéshez.
Termék adatok
Szélesség méret
54 mm
Hosszúság méret
88 mm
Magasság méret
34 mm