Schneider Electric Harmony XB4 - ZB4BG2F034 - Kulcsos választókapcsoló működtetőfej
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Kulcsos választókapcsoló működtetőfej ZB4BG2F034 Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
34 mm
Hosszúság méret
54 mm
Magasság méret
88 mm