Krimpelhető éritnkező HDC, vezeték max.:0,5mm2, HDC-C-HD-SM0.5AG 1651530000 Weidmüller
Több, mint 10 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Érintkező (ipari dugaszolható csatlakozók), Érintkező, HD, HDD, HQ, MixMate, 0.5 mm², 1.6 mm, fordított
Csatlakozóelem vezeték ipari csatlakozóra csatlakoztatásához.
Termék adatok
Gyártó neve
Weidmüller Interface GmbH & Co. KG
EAN
Gyártó címe
Klingenbergstraße 26 D-32758 Detmold
Gyártó elérhetősége
weidmueller@weidmueller.de
Gyártó
Weidmüller
Kivitel
Gyártó/Márka
Weidmüller
Mélység
0 mm