Ipari relé 24V DC / 2×CO, (3A, 230V AC / 28V DC) RM08-24DC
1 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Termék adatok
Névleges áram
3 A