Schneider Electric ClimaSys CU - NSYCUX600DG - hűtőegység rozsdamentes acél szekrény oldalára szerelhető 600W 230V
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Hűtőegység 600W 230V rozsdamentes szekrény oldalára NSYCUX600DG Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
225 mm
Hosszúság méret
380 mm
Magasság méret
520 mm
Mélység
190 mm