Schneider Electric ClimaSys CU - NSYCUHD350DG - HD hűtőegység kültéri kivitel 350kW 1P 230V IP55
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Hűtőegység 350W 1P 230V kültéri kivitel IP55 NSYCUHD350DG Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
225 mm
Hosszúság méret
380 mm
Magasság méret
520 mm
Mélység
190 mm