Schneider Electric ClimaSys CU - NSYCUX1K6DG - hűtőegység rozsdamentes acél szekrény oldalára szerelhető 1,6kW 1P 230V
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Hűtőegység 1600kW 1P 230V rozsdamentes szekrény oldalára NSYCUX1K6DG Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
275 mm
Hosszúság méret
435 mm
Magasság méret
1 030 mm
Mélység
225 mm