Schneider Electric ClimaSys CU - NSYCU1K22P4RDG - hűtőegység szekrény tetejére szerelhető 1,2kW 2P 400/460V IP55
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Hűtőegység 1200W 2P 400/460V tetőre IP55 NSYCU1K22P4RDG Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
485 mm
Hosszúság méret
630 mm
Magasság méret
480 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Kivitel
levegő/levegő
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
395 mm