Hensel HB3000-U1 fogyasztásmérő szekrény, 1 vagy 3 fázisú mérő számára
Több, mint 100 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Hensel HB3000-U1 fogyasztásmérő szekrény, 1 vagy 3 fázisú mérő számára, szabadvezetékes, 63A mindennapszaki
/Rendszerengedély azonosító: HEN24.E178(HB3000-U1)-Sz-M63A-H63A/
Termék adatok
Kivitel
Mérő helyek száma: 1 db
Szín
szürke
Névleges áram
63 A
csomag tartalma
Védettség
IP54
Szélesség méret
300 mm
Hosszúság méret
600 mm
Magasság méret
198 mm