Finder 7M.24.8.230.0010 fogyasztásmérő 1F 40A digitális, hitelesített, DIN sínre
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Fogyasztásmérő 1F 40A digitális, Hitelesített, DIN sínre, 7M.24.8.230.0010 Finder
Termék adatok
Magasság méret
63,9 mm
Gyártó neve
Finder S.p.A.
EAN
Gyártó címe
Via Drubiaglio, 14, 10040 Almese TO, Italy
Gyártó elérhetősége
support@findernet.com
Névleges feszültség (Un) N-L
230 - 230 V
Gyártó
Finder
Kivitel
Védettség
IP20
Gyártó/Márka
Finder
Mélység
0 mm