Finder 4C.02.8.230.0060 csatoló relé, 1 váltóérintkező, 16A
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Csatoló relé modul csavaros csatlakozással, 35 mm-es szerelősínre, 2 váltóérintkező 8 A / 250 V AC, tekercsfeszültség: 230 V AC, érintkező anyag: AgNi, LED- és EMC védőmodul, varisztor
Termék adatok
Névleges áram
8 A