Fém elosztószekrény szerelőlappal 600x500x200mm - MB-6050D200-SDL Skybox SKY135
Több, mint 50 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Fémszekrény 600x500x200 Skybox MB-6050D200-SDL szerelőlappal SKY135
Termék adatok
Kivitel
falra szerelhető, árbócrögzítés, 2 záras, kültéren haszálható, porszórt
Anyag
acél
Szín
szürke
csomag tartalma
szerelőlemezzel
Védettség
IP65
Ütésállóság
IK07
Szélesség méret
500 mm
Hosszúság méret
600 mm
Magasság méret
200 mm
Gyártó neve
Daniella Kereskedelmi Kft.
EAN
Gyártó címe
4031 Debrecen Köntösgát sor 1-3
Gyártó elérhetősége
info@daniella.hu
Gyártó
Daniella
Anyag
acél
Szín
szürke
Kivitel
Védettség
IP65
Gyártó/Márka
Daniella
Mélység
0,2 mm