Fém elosztószekrény szerelőlappal 300x250x200mm - MB-3025D200-SDL Skybox SKY129
Több, mint 20 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Fémszekrény 300x250x200 Skybox MB-3025D200-SDL szerelőlappal SKY129
Termék adatok
Kivitel
falra szerelhető, árbócrögzítés, 1 záras, kültéren haszálható, porszórt
Anyag
acél
Szín
szürke
csomag tartalma
szerelőlemezzel
Védettség
IP65
Ütésállóság
IK07
Szélesség méret
250 mm
Hosszúság méret
300 mm
Magasság méret
200 mm
Gyártó neve
Daniella Kereskedelmi Kft.
EAN
Gyártó címe
4031 Debrecen Köntösgát sor 1-3
Gyártó elérhetősége
info@daniella.hu
Gyártó
Daniella
Anyag
acél
Szín
szürke
Kivitel
Védettség
IP65
Gyártó/Márka
Daniella
Mélység
0,2 mm