Hensel fedél HB3000-EFED szekrényre
3 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Fedél Hensel HB3000-EFED szekrényre
Termék adatok
Anyag
műanyag
Szélesség méret
300 mm
Magasság méret
450 mm
Gyártó neve
Gustav Hensel GmbH & Co. KG
EAN
Gyártó címe
Gustav-Hensel-Str. 6 D-57368 Lennestadt
Gyártó elérhetősége
info@hensel-electric.de
Gyártó
Hensel
Anyag
műanyag
Kivitel
Gyártó/Márka
Hensel
Mélység
0 mm