Falon kívüli, négyzetes LED lámpatest 12W, 960lm, D=170×170 mm, 4000K, IP20 LED-DLNFS-12NW Tracon
4 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Termék adatok
Szélesség méret
170 mm
Magasság méret
28 mm
Gyártó neve
Tracon Budapest Kft.
EAN
Gyártó címe
Magyarország, 2120 Dunakeszi, Pallag u 23
Gyártó elérhetősége
info@tracon.hu
Névleges feszültség
220 - 240 V
Gyártó
Tracon
Kivitel
Védettség
IP20
Gyártó/Márka
Tracon
Mélység
0 mm