Schneider Electric EVlink Pro AC EVB3S07N40EM elektromos autó töltőállomás 1*32 Amper - 7,4kW - T2S + 6mA RDC-DD védelem + MNx + MID mérő + TE dugalj
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
EVlink ProAC töltőállomás 1*32A - 7,4kW - T2S + 6mA RDC-DD védelem + MNx + MID mérő + TE dugalj EVB3S07N40EM Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
355 mm
Hosszúság méret
575 mm
Magasság méret
290 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
IP54
Ütésállóság
IK10
Frekvencia
50/60 Hz
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
158 mm