Schneider Electric Charge - EVH5A11N2C7 elektromos autó töltőállomás - 11 kW - 3P+N - 7 m kábellel
1 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Elektromos autó töltő Schneider Charge EVH5A11N2C7 EVlink 3P+N, 11kW, 7m kábellel, 16A
Termék adatok
Szélesség méret
290 mm
Hosszúság méret
480 mm
Magasság méret
300 mm