Egyes relé REL-MR-24DC/21 relé, Phoenix Contact, 2961105
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Dugaszolható miniatűr teljesítményrelé, nagy teljesítményű érintkezővel, 1 váltóérintkező, bemeneti feszültség: 24 V DC
Termék adatok
Névleges áram
0.007 A
Nyitóérintkezők száma
0
Záróérintkezők száma
0
Védettség
egyéb
Gyártó neve
Phoenix Contact GmbH & Co. KG
EAN
Gyártó címe
Flachsmarktstraße 8, D-32825 Blomberg
Gyártó elérhetősége
info@phoenixcontact.com
Gyártó
Phoenix Contact
Kivitel
Védettség
egyéb
Záróérintkezők száma
Gyártó/Márka
Phoenix Contact
Mélység
0 mm