Schneider Electric Easy Harmony XB2 - XD2PA22CR - Joystick, 2 irány, 2 NO, műanyag, 22mm, visszatérő
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Easy Harmony XB2, Joystick, 2 irány, 2 NO, műanyag, 22mm, visszatérő XD2PA22CR Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
42,44 mm
Hosszúság méret
122,22 mm