Digitális ampermérő áramváltós méréshez relékimenettel 72x72mm 5A ACAMD-P-72
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Termék adatok
Szélesség méret
70 mm
Hosszúság méret
72 mm
Magasság méret
72 mm