Schneider Electric ComPacT for DC (2021) - C40F4TM400D1 - NSX400F 36kA DCPV 4P 400A TMD
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Compact NSX400 TMDC PV 4P megszakító C40F4TM400D1 Schneider
A ComPacT NSX 400F DC PV egy 4 pólusú megszakító, amelyet a hely és a megszakítóképesség optimalizálására terveztek. Optimális választás fotovoltaikus alkalmazásokhoz. A megszakítóképesség (Icu) 36 kA 1000 VDC-n, 4 pólusú sorozattal. A névleges áram 400A, az üzemi feszültség 1000VDC. A méretek 255 mm x 285 mm x 110 mm. Megfelel az EN/IEC 60947 nemzetközi szabványnak.
Termék adatok
Szélesség méret
300 mm
Hosszúság méret
400 mm
Magasság méret
300 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
1000 - 1000 V