Schneider Electric ComPacT for DC (2021) - C40F4TM250D1 - Megszakító, 10kA, DC PV, 4P4D, 250A, TMD (ComPacT NSX400F)
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Compact NSX250 TMDC PV 4P megszakító C40F4TM250D1 Schneider
A ComPacT NSX 250F DC egy komplett 4 pólusú fix megszakító, amelyet a hely és a megszakítóképesség optimalizálására terveztek. Optimális választás egyenfeszültséget használó alkalmazásokhoz. A megszakítási kapacitás (Icu) 10 kA effektív 1000 VDC mellett. Az üzemi feszültség 1000VDC. Ez a termék 250A névleges hőmágneses kioldó egységet (TM-DC) tartalmaz. A TM-DC kioldóegység állítható termikus túlterhelés elleni védelmet és állítható mágneses védelmet biztosít. Mérete 255 mm x 185 mm x 110 mm (Ma x Szé x Mé). Megfelel az EN/IEC 60947 nemzetközi szabványnak.
Termék adatok
Szélesség méret
300 mm
Hosszúság méret
400 mm
Magasság méret
300 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
1000 - 1000 V