Schneider Electric ComPacT for DC (2021) - C25F4TM200D1 - NSX250F 36kA DCPV 4P 200A TMD
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Compact NSX200 TM DC PV 4P megszakító C25F4TM200D1 Schneider
A ComPacT NSX 200F DC PV egy 4 pólusú megszakító, amelyet a hely és a megszakítóképesség optimalizálására terveztek. Optimális választás fotovoltaikus alkalmazásokhoz. A megszakítóképesség (Icu) 10 kA 1000 VDC-n, 4 pólusú sorozattal. A névleges áram 200A, az üzemi feszültség 1000VDC. A méretek 161 mm x 105 mm x 86 mm. Megfelel az IEC 60947-2 nemzetközi szabványnak.
Termék adatok
Szélesség méret
145 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
138 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
1000 - 1000 V