Schneider Electric ComPacT for DC (2021) - C254200D1S - Kapcsoló NSX250NA DCPV 4P 200A
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Compact NSX200 NA DC PV 4P terhelés kapcsoló C254200D1S Schneider
A ComPacT NSX200NA DC PV egy komplett, 4 pólusú kapcsoló-leválasztó. Az elektromos elosztó áramkörök vezérlésére és leválasztására szolgál. Optimális választás fotovoltaikus alkalmazásokhoz. Az üzemi áram 200A 1000VDC DC-22A felhasználási kategóriák esetén. Az üzemi feszültség 1000VDC. Különféle opcionális funkciókkal és tartozékokkal érkezik, amelyek a ComPacT NSX megszakítóknál megszokottak. Mérete 140 mm x 161 mm x 86 mm (Ma x Szé x Mé). Megfelel a nemzetközi szabványoknak (IEC 60947), a CCC és az EAC előírásoknak.
Termék adatok
Szélesség méret
145 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
135 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
1000 - 1000 V
Pólusszám
4
Mélység
86 mm