Schneider Electric ClimaSys CR - NSYCRS25W240V - ellenállás fűtés 25W 240V
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Climasys ellenállás fűtés 25W 240V NSYCRS25W240V Schneider
\nClimasys ellenállás fűtés 25W 240V. termékcsalád: ClimaSys - termék neve: ClimaSys CR - termék vagy komponens típusa: rendkívül vékony ellenállásos hevítő - teljesítmény tartomány: 25 W. Előnyök : .. Alkalmazások: Gépgyártók (minden szegmens) és vezérlő rendszerek panelgyártói, rendszerintegrátorok.... Előnyök : Biztonságos fűtés!, Gazdaságos., Megbízható., A kapcsolótábla páratartalma szabályozható., Kis méret., PTC-típusú fűtőelemmel rendelkezik, amely stabilizálja az alumínium részek felszíni hőmérsékletét., Két változatban: szigeteléssel, alacsony felszíni hőmérséklettel, illetve alumíniumból, 75 º,C-nál alacsonyabb felszíni hőmérséklettel (-5 º,C-os környezeti hőmérséklet mellett)., A ventilátorral felszerelt ellenállás-fűtők garantálják az állandó hőmérsékletet a készülékház belsejében, és megelőzik a helyi túlmelegedések kialakulását.... Alkalmazások: Kialakításuknak köszönhetően a hűtők biztosítják a természetes hőleadást, és garantálják a gyors és egyenletes fűtést a készülékházon belül....
Termék adatok
Szélesség méret
255 mm
Hosszúság méret
280 mm
Magasság méret
45 mm
Mélység
1,6 mm
Névleges teljesítmény
25 W