Eaton BPZ-QSA400/800-800-MH-RH-XVTL Xboard+ QSA függőleges beépítőkészlet 800/600 (szürke) 188237
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
BPZ-QSA400/800-800-MH-RH-XVTL Xboard+ QSA függőleges beépítőkészlet 800/600 (szürke) 188237 Eaton
Termék adatok
Névleges áram
800 A
Pólusszám
4
Szélesség méret
800 mm
Magasság méret
600 mm