Schneider Electric Altivar Solar - ATV320D11M3C412 - frekvenciaváltó 11kW 200-240V 3f ázis kompakt
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
ATV320 Szolár 11kW 200-240V 3fázis Kompakt ATV320D11M3C412 Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
250 mm
Hosszúság méret
420 mm
Magasság méret
225 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
IP20
Hálózati frekvencia
50/60 Hz
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
198 mm
Max. kimeneti feszültség
240 V