Schneider Electric Altivar Solar - ATV320U15M2C412 - frekvenciaváltó 1.5kW 200-240V 1ph kompakt
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
ATV320 Szolár 1.5kW 200-240V 1ph Kompakt ATV320U15M2C412 Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
185 mm
Hosszúság méret
185 mm
Magasság méret
180 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
IP20
Mélység
158 mm
Max. kimeneti feszültség
240 V