Áram-védőkapcsoló, 2 pólusú 40A, 100mA, 6kA, AC TFV2-40100 Tracon
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Termék adatok
Névleges áram
40 A
Pólusszám
2
Védettség
IP20
Gyártó neve
Tracon Budapest Kft.
EAN
Gyártó címe
Magyarország, 2120 Dunakeszi, Pallag u 23
Gyártó elérhetősége
info@tracon.hu
Névleges feszültség
230
Gyártó
Tracon
Kivitel
Védettség
IP20
Gyártó/Márka
Tracon
Mélység
0 mm