Schneider Electric ClimaSys CR - NSYCR100WU1 - Alumínium ellenállás fűtés 100W,12-24V
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Alumínium ellenállás fűtés 100W,12-24V NSYCR100WU1 Schneider
\nAlumíniumellenállásfűtés100W,12-24V. termékcsalád: ClimaSys - termék neve: ClimaSys CR - termék vagy komponens típusa: ellenállásos hevítő - teljesítmény tartomány: 90 W. Előnyök : Biztonságos fűtés!, Gazdaságos., Megbízható., A kapcsolótábla páratartalma szabályozható., Kis méret., PTC-típusú fűtőelemmel rendelkezik, amely stabilizálja az alumínium részek felszíni hőmérsékletét., Két változatban: szigeteléssel, alacsony felszíni hőmérséklettel, illetve alumíniumból, 75 º,C-nál alacsonyabb felszíni hőmérséklettel (-5 º,C-os környezeti hőmérséklet mellett)., A ventilátorral felszerelt ellenállás-fűtők garantálják az állandó hőmérsékletet a készülékház belsejében, és megelőzik a helyi túlmelegedések kialakulását.... Alkalmazások: Kialakításuknak köszönhetően a hűtők biztosítják a természetes hőleadást, és garantálják a gyors és egyenletes fűtést a készülékházon belül....
Termék adatok
Szélesség méret
80 mm
Hosszúság méret
195 mm
Magasság méret
60 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
IP20
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
90 mm
Névleges teljesítmény
100 W