Schneider Electric Altivar Soft Starter ATS130 - ATS130N2D80LT - Lágyindító 80A 200 - 480V
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Altistart Lágyindító ATS130 80A 200 - 480V ATS130N2D80LT Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
270 mm
Hosszúság méret
280 mm
Magasság méret
85 mm