Schneider Electric ComPacT for DC (2021) - C10F4TM080D1 - NSX100F 36kA DCPV 4P 80A TMD
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
4P4D TM80D1 NSX100F komplett megszakító C10F4TM080D1 Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
140 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
135 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
1000 - 1000 V