Schneider Electric ComPacT NSX NA (2021) - C404400S - Kapcsoló NSX400NA AC 4P4D 400A
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
4P Compact NSX400 0.3 NA szakaszolókapcsoló C404400S Schneider
Ez a ComPacT NSX400NA egy komplett 4 pólusú szakaszolókapcsoló. Az elektromos elosztó áramkörök vezérlésére és leválasztására szolgál. Felfelé irányuló védelmet igényel. Az üzemi áram 400A 415VAC 50/60Hz AC22A és AC23A felhasználási kategóriák esetén. Az üzemi feszültség 690VAC 50/60Hz. Különféle opcionális funkciókkal és tartozékokkal érkezik, amelyek a ComPacT NSX megszakítóknál megszokottak. Ennek a 4 pólusú változatnak a méretei 185 mm x 255 mm x 110 mm. Megfelel a nemzetközi szabványoknak (IEC 60947), a CCC, az EAC és a tengeri előírásoknak.
Termék adatok
Szélesség méret
201,999999999999 mm
Hosszúság méret
290 mm
Magasság méret
147 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V
Pólusszám
4
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
110 mm