Schneider Electric ComPacT NSX NA (2021) - C163160S - Kapcsoló NSX160NA AC 3P 160A
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
3P Compact NSX160NA szakaszolókapcsoló C163160S Schneider
Ez a ComPacT NSX160NA egy komplett 3 pólusú szakaszolókapcsoló. Az elektromos elosztó áramkörök vezérlésére és leválasztására szolgál, és felfelé irányuló védelmet igényel. Az üzemi áram 160A 415VAC 50/60Hz AC22A és AC23A felhasználási kategóriák esetén. Az üzemi feszültség 690VAC 50/60Hz. Különféle opcionális funkciókkal és tartozékokkal érkezik, amelyek a ComPacT NSX megszakítóknál megszokottak. Ennek a 3 pólusú változatnak a méretei 105 mm x 161 mm x 86 mm. Megfelel a nemzetközi szabványoknak (IEC 60947), a CCC, az EAC és a tengeri előírásoknak.
Termék adatok
Szélesség méret
110 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V
Pólusszám
3
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
86 mm