Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C40F34V400 - megszakító NSX400F, 36 kA 415 VAC, MicroLogic 4.3 Vigi kioldóegység 400 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Compact NSX400 megszakító 3P 36kA Micrologic 4.3 Vigi kioldóegység 400A 3P3D C40F34V400 Schneider
Ez a ComPacT NSX400F egy komplett 3P 3D fix megszakító, amelyet a hely és a megszakítási kapacitás optimalizálására terveztek. Optimális választás minden szabványos és speciális alkalmazáshoz. A megszakítási kapacitás (Icu) 36 kA effektív 415 VAC 50/60 Hz mellett. Az üzemi feszültség 440VAC 50/60Hz. Ez a termék egy 400 A-es besorolású elektronikus MicroLogic 4.3 Vigi kioldóegységet tartalmaz, beépített állítható földzárlat-védelemmel. A MicroLogic 4.3 Vigi állítható hosszú és rövid idejű védelmet, valamint fix azonnali védelmet is biztosít. Ez a 3 pólusú változat (140 mm x 255 mm x 110 mm) számos opcionális funkcióval és kiegészítővel rendelkezik. Megfelel a nemzetközi szabványoknak (IEC 60947), a CCC, az EAC és a tengeri előírásoknak. A ComPacT NSX400F a Schneider Electric EcoStruxure Power architektúrájának része.
Termék adatok
Szélesség méret
162 mm
Hosszúság méret
284 mm
Magasság méret
154 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
440 - 440 V