Schneider Electric TeSys D - LC1D80Q7 - AC mágneskapcsoló, 37kW/80A (400V, AC3) , csavaros csatlakozás, 1Z+1NY
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
Ismerd meg a teljes termékcsaládot !
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
AC mágneskapcsoló, 37kW/80A (400V, AC3), csavaros csatlakozás, 1Z+1NY LC1D80Q7 Schneider
\nVédőrelé TeSys LC1-D, 3-pólusú, AC-3 440 V 80A, tekercs 380 V AC. termékcsalád: TeSys - termék neve: TeSys D - termék vagy komponens típusa: mágneskapcsoló - készülék rövid megnevezése: LC1D - mágneskapcsoló alkalmazás: ellenálló töltés, motorvezérlés - felhasználási kategória: AC-1, AC-3, AC-4 - pólusok megnevezése: 3P - pólus érintkező összetétel: 3 NO - Ue névleges üzemi feszültség: <= 300 V DC 25...400 Hz esetén főáramkör, <= 690 V AC esetén főáramkör - le névleges üzemi áram: 125 A (<= 60 °C) -<= 440 V AC AC-1 esetén főáramkör, 80 A (<= 60 °C) -<= 440 V AC AC-3 esetén főáramkör - motorteljesítmény kW: 15 kW -400 V AC 50/60 Hz AC-4, 22 kW -220...230 V AC 50/60 Hz AC-3, 37 kW -380...400 V AC 50/60 Hz AC-3, 45 kW -1000 V AC 50/60 Hz AC-3, 45 kW -415...440 V AC 50/60 Hz AC-3, 45 kW -660...690 V AC 50/60 Hz AC-3, 55 kW -500 V AC 50/60 Hz AC-3 - motorteljesítmény LE: 15 LE -230/240 V AC 50/60 Hz esetén 1 fázis motorok, 20 LE -200/208 V AC 50/60 Hz esetén 3 fázis motorok, 25 LE -230/240 V AC 50/60 Hz esetén 3 fázis motorok, 60 LE -460/480 V AC 50/60 Hz esetén 3 fázis motorok, 60 LE -575/600 V AC 50/60 Hz esetén 3 fázis motorok, 7.5 LE -115 V AC 50/60 Hz esetén 1 fázis motorok - kiegészítő érintkező összetétel: 1 NO + 1 NC - túlfeszültség kategória: III - Ith konvencionális termikus szabad levegő áram: 10 A -<= 60 °C esetén jelző áramkör, 125 A -<= 60 °C esetén főáramkör - Irms névleges bekapcsolási teljesítmény: 1100 A -440 V esetén főáramkör megfelel IEC 60947, 140 A AC esetén jelző áramkör megfelel IEC 60947-5-1, 250 A DC esetén jelző áramkör megfelel IEC 60947-5-1 - Icw névleges rövidzárlati kiállási áram: 100 A 1 s jelző áramkör, 120 A 500 ms jelző áramkör, 135 A <= 40 °C 10 perc főáramkör, 140 A 100 ms jelző áramkör, 320 A <= 40 °C 1 perc főáramkör, 640 A <= 40 °C 10 s főáramkör, 990 A <= 40 °C 1 s főáramkör - kapcsolt biztosíték méretezés: 10 A gG esetén jelző áramkör megfelel IEC 60947-5-1, 160 A gG -<= 690 V koordináció 2-es típus, koordináció esetén főáramkör, 200 A gG -<= 690 V koordináció 1-es típus, koordináció esetén főáramkör - Ui névleges szigetelési feszültség: 1000 V esetén főáramkör megfelel IEC 60947-4-1, 600 V esetén főáramkör tanúsítványok CSA, 600 V esetén főáramkör tanúsítványok UL, 600 V esetén jelző áramkör tanúsítványok CSA, 600 V esetén jelző áramkör tanúsítványok UL, 690 V esetén jelző áramkör megfelel IEC 60947-1 - elektromos élettartam: 0.8 millió ciklus 125 A AC-1 Ue mellett <= 440 V, 1.5 Mcycles 80 A AC-3 Ue mellett <= 440 V - teljesítményveszteség pólusonként: 12.5 W AC-1, 5.1 W AC-3 - védőfedél: -val, -vel - szerelőtartó: lemez, sín - szabványok: CSA C22.2 No 14, EN 60947-4-1, EN 60947-5-1, IEC 60947-4-1, IEC 60947-5-1, UL 508 - termékbizonyítványok: BV, CCC, CSA, DNV, GL, GOST, LROS (Lloyds register of shipping), RINA, UL - csatlakozás típusa: főáramkör : csatlakozó 1 kábel 4...50 mm² - kábel merevsége: flexibilis - nélkül kábel végződés, főáramkör : csatlakozó 1 kábel 4...50 mm² - kábel merevsége: flexibilis - -val, -vel kábel végződés, főáramkör : csatlakozó 1 kábel 4...50 mm² - kábel merevsége: szilárd - nélkül kábel végződés, főáramkör : csatlakozó 2 kábel 4...16 mm² - kábel merevsége: flexibilis - -val, -vel kábel végződés, főáramkör : csatlakozó 2 kábel 4...25 mm² - kábel merevsége: flexibilis - nélkül kábel végződés, főáramkör : csatlakozó 2 kábel 4...25 mm² - kábel merevsége: szilárd - nélkül kábel végződés, vezérlő áramkör : csavaros szorító kapcsok 1 kábel 1...2.5 mm² - kábel merevsége: flexibilis - kábelvéggel, vezérlő áramkör : csavaros szorító kapcsok 1 kábel 1...4 mm² - kábel merevsége: flexibilis - nélkül kábel végződés, vezérlő áramkör : csavaros szorító kapcsok 1 kábel 1...4 mm² - kábel merevsége: szilárd - nélkül kábel végződés, vezérlő áramkör : csavaros szorító kapcsok 2 kábel 1...2.5 mm² - kábel merevsége: flexibilis - -val, -vel kábel végződés, vezérlő áramkör : csavaros szorító kapcsok 2 kábel 1...4 mm² - kábel merevsége: flexibilis - nélkül kábel végződés, vezérlő áramkör : csavaros szorító kapcsok 2 kábel 1...4 mm² - kábel merevsége: szilárd - nélkül kábel végződés - meghúzási nyomaték: főáramkör : 9 N.m - mellett csatlakozó - csavarhúzóval Ø 6 - 8 mm-es lemez, főáramkör : 9 N.m - mellett csatlakozó hexagonális 4 mm, vezérlő áramkör : 1.2 N.m - mellett csavaros szorító kapcsok - csavarhúzóval 2. sz. Philips, vezérlő áramkör : 1.2 N.m - mellett csavaros szorító kapcsok - csavarhúzóval Ø 6 mm-es lemez - üzemidő: 20...35 ms zárul, 6...20 ms nyitás - biztonság megbízhatósági szintje: B10d = 1369863 ciklus mágneskapcsoló névleges terheléssel megfelel EN/ISO 13849-1, B10d = 20000000 ciklus mágneskapcsoló mechanikai terheléssel megfelel EN/ISO 13849-1 - mechanikus tartósság: 4 Mcycles. Előnyök : .. Alkalmazások: A TeSys D mágneskapcsolók tökéletesen beépíthetők a vezérlőrendszerekbe, specifikus BL vagy BBE rendelési számok kompatibilisek 100mA vagy 500mA digitális I/O modulokkal....
AC mágneskapcsoló, 37kW/80A (400V, AC3), csavaros csatlakozás, 1Z+1NY
Termék adatok
Névleges áram
80 A
Névleges feszültség
400 V
Segédérintkezők
1Z+1NY
Szélesség méret
135 mm
Hosszúság méret
95 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
130 mm