Schneider Electric Modicon M221 - TM221CE24T - gépvezérlő PLC, 24 I/O, tranzisztor (source) kimenet, RS232/RS485, Ethernet Modbus TCP/IP, 24 VDC
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
TM221CE24T Modicon M221 gépvezérlő PLC, 24 I/O, tranzisztor (source) kimenet, RS232/RS485, Ethernet Modbus TCP/IP, 24 VDC Schneider
Ez a TM221 vezérlő a Modicon M221 vezérlőcsalád része. 24 logikai be- és kimenettel rendelkezik, és 24 VDC tápellátással működik. Található rajta egy cserélhető csavaros sorkapocs blokk az I/O-k csatlakoztatására, egy cserélhető csavaros sorkapocs blokk a tápegység csatlakoztatására, egy tartalék BR2032 akkumulátor és egy kábel az analóg bemenetek csatlakoztatására. Az M221 logikai vezérlőknek háromféle integrált kommunikációs portja van: Ethernet, RS 232/RS 485 soros vonal és USB mini-B programozási port. Egyszerű gépek vezérlésére alkalmas. Az M221 logikai vezérlők kapacitása bővíthető a Modicon TM3 bővítőmodulokkal. A készülék kimenetei tranzisztoros kimenetek.
Termék adatok
Szélesség méret
141,359999999999 mm
Hosszúság méret
156,07 mm
Magasság méret
hu-schneider@schneider-electric.com
Kivitel
kompakt
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
75,9 mm