Távirányítós mennyezeti LED lámpa, 42 W, hideg-melegfehér - Jolli Globo 41758-42B
Ekkor nálad: 5-14 munkanap
Akár 2 darab 5-14 munkanap alatt Nálad
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Jolli Globo 41758-42B távirányítós mennyezeti LED lámpa 42 W teljesítményű LED modullal rendelkezik, amely 2000 és 2999 lumen közötti fényáramot biztosít. A lámpa fényszíne változtatható fehér, színhőmérséklete 2700 és 6000 Kelvin között szabályozható, így hideg és meleg fehér fény is elérhető. A világítás távirányítóval vezérelhető, amely lehetővé teszi a fényerő szabályozását, a memória funkció használatát, valamint éjjeli fény üzemmódot is kínál. A lámpatest anyaga fém és műanyag, színe fekete és opál. A termék átmérője 600 mm, magassága 100 mm, védettsége IP20. A LED fényforrás a lámpatestbe van integrálva, foglalatot nem igényel. A csomagolás mérete 64 x 64 x 11 cm, a termék tömege 3,76 kg. Gyártója a Globo.
Termék adatok
Fényszín
változtatható fehér (TW)
Színhőmérséklet
2700-6000 K
Lámpatest teljesítmény
42 W LED modul
Funkció
éjjeli fény, memória
Szabályozható
távirányítóval (tartozék)
Foglalat
LED modul
Fényforrást tartalmazza?
LED modul
Anyag
fém, műanyag
Szín
fekete, opál
Védettség
IP20
Magasság méret
100 mm
Átmérő méret
600 mm