SIRCO Tengely típus S-5X5-200MM 14070520
Több, mint 50 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Termék adatok
Szélesség méret
5 mm
Hosszúság méret
5 mm
Magasság méret
200 mm
Gyártó neve
Socomec GmbH
EAN
Gyártó címe
Erzbergerstraße 10 68165 Mannheim
Gyártó elérhetősége
info.de@socomec.de
Gyártó
SOCOMEC
Kivitel
Gyártó/Márka
SOCOMEC
Mélység
0,2 mm