SIRCO Tengely típus S-10X10-320MM 14001032
Több, mint 50 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Termék adatok
Szélesség méret
20 mm
Hosszúság méret
320 mm
Magasság méret
20 mm
Gyártó neve
Socomec GmbH
EAN
Gyártó címe
Erzbergerstraße 10 68165 Mannheim
Gyártó elérhetősége
info.de@socomec.de
Gyártó
SOCOMEC
Kivitel
Gyártó/Márka
SOCOMEC
Mélység
0,02 mm