Siemens 3SU1401-2BF20-1AA0 LED modul, piros, 230VAC, hátlapra, csavaros Sirius
Több, mint 10 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Termék adatok
Szélesség méret
57 mm
Hosszúság méret
102 mm
Magasság méret
20 mm
Mélység
0,02 mm