Siemens 3SU1400-2CK10-1AA0 LED teszt modul, 6-240VAC/DC, hátlapra, csavaros
Több, mint 10 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Termék adatok
Szélesség méret
35 mm
Hosszúság méret
35 mm
Magasság méret
10 mm
Gyártó neve
Siemens AG
EAN
Gyártó címe
Werner-von-Siemens-Str. 1, Munich, Germany
Gyártó elérhetősége
contact@siemens.com
Gyártó
Siemens
Kivitel
Gyártó/Márka
Siemens
Mélység
0,01 mm