Siemens 3SU1152-0AB50-3BA0 komplett világító nyomógomb, kék, 24VAC/DC, 1NO, fém, rugós Sirius
1 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Záróérintkezők száma
1
Szélesség méret
50 mm
Hosszúság méret
100 mm
Magasság méret
30 mm
Záróérintkezők száma
1
Mélység
0,03 mm